Пожалуйста помогите составить 7 правил в семье на тему " еда ", на казахском языке. Например, мы всегда моем руки перед едой, мы никогда не выбрасываем остатки хлеба.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Біз үйде өзіміздің киімдерімізді шашпаймыз! 2. Тамақтын алдында қолымызды жуамыз ! 3. Жегеннен киін нанның қоқымдарын жерге тастамаймыз ! 4. Жегеннен киін ауызымызды жуамыз !5. Үйде қоқыстарды әр жерге тастамаймыз ! 6. Кітаптарды жыртуға болмайды!7. Әкемен дауласуға болмайды!