Пожалуйста помогите составить план к рассказу "русалонька за 7в, або проклятя роду кулакiвських " хотяб по первым 7 главам

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Мрійлива семикласниця Софійка 2.підготовка до весілля тітки сніжани  та прогулянка з ростиком 3.закохана Софійка в однокласника вадима кулаківського 4.змучена Софійка нічними жахами 5.проклятий рід  кулаківських 6.стара шафа-маши на часу 7.зникнення коралів 8.вирішення позбавити рід кулаківських прокляяття 9.діти пробираються до квартири в наступну повню 10.рувнощі Софійки 11.софійка врятувала катрю та її чоловікасемена і батьків