Пожалуйста помогите составить с этими словосочетаниями предложения, буду очень благодарна) на казахском языке) Таяққа сүйенбе, таңдайыңды тақыл-датпа, бүйіріңді таянба, күнмен таласып ұйықтама, табаныңды тартпа дастарқанды атта...

Пожалуйста помогите составить с этими словосочетаниями предложения, буду очень благодарна) на казахском языке) Таяққа сүйенбе, таңдайыңды тақыл-датпа, бүйіріңді таянба, күнмен таласып ұйықтама, табаныңды тартпа дастарқанды аттама, көкті жұлма баспа
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
таяққа сүйенбе ол жалғыз қалдым деген мағына береді амина таңдайынды тақылдатпа балам,қазақ ырымы бойынша бүйірінді таянба батар күнмен таласып ұйықтама ешқашан да табанынды тартушы болма дастарқанда тамақтар тұрады дастарқаннан аттама  табиғат анамыз ал көк оның бір бөлшегі,сол себепті,көкті жұлма және баспа