Пожалуйста помогите составить текст- миркування,чому мени подобается мое имя (Максим). спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моє ім'я Максим.Воно мені подобається ,бо так мене назвали батьки,вони меня дали життя і і'мя.Тато хотів назвати мене Артуром ,але мама сказала што я буду Максимом,бо так звали її прадіда якого вона дуже поважала.І тато погодився.Тому я,якби навіть міг,незмінив ніколи і'мя.