Пожалуйста помогите вставить вопросы чтобы незря тратил баллы просто написали вопрос после кокого слова например бүгін и в скобках вопрос и все например (кім?)и всёБүгін күн жылы. Аспан ашық . Біздің мектептің алды таза . Сынып...

Пожалуйста помогите вставить вопросы чтобы незря тратил баллы просто написали вопрос после кокого слова например бүгін и в скобках вопрос и все например (кім?)и всё Бүгін күн жылы. Аспан ашық . Біздің мектептің алды таза . Сынып терезелерінің алдында ағаштар өсіп тұр . Мектеп алаңында балалар футбол ойнап  жүр, қыздар оларға қарап тұр . Біздің мектептің ауласы үлкен . Біздің үй мектептен алыс емес .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін ( қашан?) күн (не?) жылы (қандай?).Біздің(кімнің?) мектептің(ненің) алды (қай жер)таза(қандай?).