Пожалуйста помогите !!!! Задайте вопросы к предложению !!!! Заране спасибо )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Who prepared for English test? When did my sister and I prepare for our English test?  What test did we prepare for?  Where did we prepare for the test?  With whom did I prepare for the test? What subject was the test in?  What did we do at home yesterday?