Пожалуйста помогите!написать сочинение на английском языке на тему:"мое хобби"если мое хобби рисовать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My hobby I have many hobbies. There are writing, reading, and other. But my favorite hobby is drawing. I love drawing, because I can draw very good. I love drawing, because I can draw everything and everybody. The ppeople can be an elf, and a whitch. It can be kind, and silly.