Пожалуйста помогите!!!напишете рассказ по английски на тему: мой любимый школьный клуб пожалуйста мне нужно!!!заранее спасибо кто напишет первый тому поставлю самый высший балл!"!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favorite school club, this basketball club. I go to a three times per day. There is interesting, we do different exercises. In this club I have made ​​new friends. Our coach is very kind, he explains us the all clear. I like my club.