Пожалуйста помогите...нужно написать образную характеристику сымона из раскиданага гнязда, прошу, очень срочно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сымон  идеэал чалавечага-хмагара. У адрозненни ад свайго бацьки, ён абрау други пуць. Змагауся за прауду, за сваё жыцце. Узяць на прыклад тое, кали ен пайшоу з тапорыкам змагацца за сваю зямлю.  Уся гэтая семъя - Беларусь таго часу, кожны "герой" штосьци паказвае.