Пожалуйста пожалуйста как можно быстрее помогите с казахскимдаю 30 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кыз кітапты оқиды. Студенттер кітапханада журнал жəне газеттер оқиды.Ол тез жəне дұрыс жаттығуларды істеді.Сендер бүгін газеттерді окидыныз ба?Біз бүгін газеттерде жаздық.Əсия концертке келді.Декан жиналыста сөйледі.Сендер жиналысқа келесіңдер?Мен сабаққа келдім.Сендер сабаққа келесіздер?Кəрім гитарада жақсы көреді.Студенттер пианинода ойнады жəне өлең айтты.Сен кеше домбырада жақсы ойнадың.Мен домбырада нашар ойнадым.Біз далада футбол ойнадық.