Пожалуйста продумайте полузказку чтоб в школе не догадались что я не сома писала:-)[Ток сами продумайте ПЛИЗ!]^3^

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У лісі була лісова школа.Всі ходили туди на уроки.Мудрий горобець закликав звірят вчитися,а сорока говорила шо не треба.І от одного дня сороку послухали всі.І прийшов лист до сороки,а вона не вміє читати.Тоді звірята подивились на неї і пішли в школу