Пожалуйста Составте 10 предложении Present Perfect отрицательные, вопросительные , утвердительные все вместе 10

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Отрицательные: I haven't prepared anything. You haven't heard anything We haven't changed anything. Вопросительные: What have you seen? What have we lost? What have you remembered? Утвердительные: I have asked him. I have solved it. You have guessed it.