Пожалуйста!!! Срочно очень надо... Даю 44 бала!!!! Твір на тему "Весняне різнобарв`я"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось і настала весна.Вже бруньки на деревах попрокидалися.І ось ти дивишся у вікно і бачиш таку картину:Маленьке джерельце тече повз твій будинок.Пташки почали співати,і все навкруги красиве і прекрасне.Ти йдеш повз всього цього і нібито все прокидается перед очима.А те джерельце тече і тече, за весною іде.І ти вже побачив що прийшла справжня весна.