ПОЖАЛУЙСТА, СРОЧНО, помогите мне расставить или убрать запятые, желательно и ошибки ... Пожалуйста!!! БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА! Одного разу ми з сім'єю вирішили поїхати в село, щоб відпочити від міської суєти .Ми їхали дуже довго ...

ПОЖАЛУЙСТА, СРОЧНО, помогите мне расставить или убрать запятые, желательно и ошибки ... Пожалуйста!!! БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА! Одного разу ми з сім'єю вирішили поїхати в село, щоб відпочити від міської суєти .Ми їхали дуже довго до цього села, бо дорога була вся в ямах і село перебувало дуже далеко від нашого міста. Але ми знали, що коли приїдемо нас чекає чудовий будинок біля якого буде річка. Коли ми приїхали, нас дуже тепло зустріли хозяіва цього будиночка. Вони познайомили нас зі своїми сусідами, це були дуже доброзичливі люди, вони напоїли нас теплим молоком і спекли пишний пиріг. Протягом всього відпочинку ми то і робили, що: ловили рибу, збирали запашні трави, смажили шашлики і допомагали сусідам доїти корів. Але нам з братом було іноді без інтернету нудно, тому ми з братом вирішили разпаліть вогонь, щоб посмажити хлібець. Все пройшло добре, поки ввечері не почав горіти у нас дах. Мабуть, ми погано загасили вогонь, а так як криша у нас була низька і дерев'яна, то вона легко запалала. Але саме найстрашніше , що на даху були дуже красиві гнізда лелек у яких недавно вилупилися малюки. Моя мама з татом швидко вибігли з будинку і почали гасити дах, а ми покликали сусідів, щоб допомогли врятувати нам птахів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу ми з сім'єю вирішили поїхати в село, щоб відпочити від міської метушні. Ми їхали дуже довго до цього села, бо дорога була вся вкрита ямами, і село перебувало дуже далеко від нашого міста. Але ми знали, що коли приїдемо, нас чекатиме чудовий будинок, біля якого буде річка. Коли ми приїхали, нас дуже тепло зустріли господарі цього будиночка. Вони познайомили нас зі своїми сусідами: це були дуже доброзичливі люди, вони напоїли нас теплим молоком і спекли пишний пиріг. Протягом всього відпочинку ми лишень те і робили, що: ловили рибу, збирали запашні трави, смажили шашлики і допомагали сусідам доїти корів. Але нам з братом було іноді без інтернету нудно, тому ми з вирішили развести вогонь, щоб посмажити хлібець. Все пройшло добре, поки ввечері не почав горіти у нас дах. Мабуть, ми погано погасили вогонь, а так як дах у нас був низьким і дерев'яним, то він легко запалалав. Але найстрашніше те, що на даху були дуже красиві гнізда лелек, у яких недавно вилупилися малюки. Моя мама з татом швидко вибігли з будинку і почали гасити дах, а ми покликали сусідів, щоб допомогли нам врятувати птахів.