Пожалуйста срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!прошу!!!!!!!!!! помогите сложить два складні речення із словосполучиннями(на вибір) : сонце світить, море хвилюється, ліс шумів, хвилі набігають, дорога веде, ріка протікає, стежка в'ється, лис...

Пожалуйста срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!прошу!!!!!!!!!! помогите сложить два складні речення із словосполучиннями(на вибір) : сонце світить, море хвилюється, ліс шумів, хвилі набігають, дорога веде, ріка протікає, стежка в'ється, листя опадає, гори піднялися.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли я приїхала на море сонце світило, і ми сиділи і дивилися , як хвилі набігають на берег і ударяючись знову йдуть в океан.