Пожалуйсто срочно надо основна думка вірша "Дівчинка" Ігоря Павлюка, плиззз он маленький очень маленький прочитайте и скажите плизз художні засоби і ідею:Вот стих Плаче дівчинка боса На бабусин поріг, Розчарована осінь Клигає п...

Пожалуйсто срочно надо основна думка вірша "Дівчинка" Ігоря Павлюка, плиззз он маленький очень маленький прочитайте и скажите плизз художні засоби і ідею:Вот стих Плаче дівчинка боса На бабусин поріг, Розчарована осінь Клигає по дворі. На душі прохолода. Навіть півень затих... А кого тобі шкода? Каже дівчинка: Всіх
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
наступает зима . Я не уверена но мне кажется тау