Пожіть скласти діалог про що я подругою можу розмовляти під час прогулянки.
Ответ(ы) на вопрос:
-Привіт Лина. -Привіт Ксюша. -Чим плануешь зайнятися сьогодні? -Сьогодні я йду із своїми батьками та сестрою до кінотеатру.На дуже цікавий фільм).А ти що будешь робити? -Ой,навіть не знаю.А як фільм називаеться? -"Прекрасні створіння". -А про що він? -Він про чаклунство. -Круто. -Ну гаразд,бувай. -Бувай.