Поживним речовинам зародок постачається:а)через судини матері,які зростаються з судинами плодуб)через плацентув)зародок сам їх виробляє

Поживним речовинам зародок постачається: а)через судини матері,які зростаються з судинами плоду б)через плаценту в)зародок сам їх виробляє
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)через судини матері,які зростаються з судинами плоду
Гость
Поживним речовинам зародок постачається: а)через судини матері,які зростаються з судинами плоду б)через плаценту в)зародок сам їх виробляє Ответ: б.