Познач речення , у якому єслова , вжиті в переносному значенні А. Співають весело малята пісеньку дзвінку Б. Наші учні і танцюють і співають В. Під ясним сонячним проміням співають золоті жита . Г. Олена співала Гімн України...

Познач речення , у якому єслова , вжиті в переносному значенні А. Співають весело малята пісеньку дзвінку Б. Наші учні і танцюють і співають В. Під ясним сонячним проміням співають золоті жита . Г. Олена співала Гімн України , тримаючи руку на серці
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь в