Познач складне речення із сурядним і підрядним зв’язком.а Перед гордовитим і тримайся гордо, перед тим, хто тобі вклонився, сам до землі схились. (Нар. тв.)б Вовки зібралися на раду обговорити злобу дня: чому нема в природі лад...

Познач складне речення із сурядним і підрядним зв’язком. а Перед гордовитим і тримайся гордо, перед тим, хто тобі вклонився, сам до землі схились. (Нар. тв.) б Вовки зібралися на раду обговорити злобу дня: чому нема в природі ладу? (В. Шукайло) в У лося сила і відвага, розумна, світла голова. (К. Дяченко) Г Вже не пригадую, та, може, і ніхто не знав гаразд, яка була в їх масть.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г Вже не пригадую, та, може, і ніхто не знав гаразд, яка була в їх масть.