Позначити корінь і закінчення у словах : радість, сухий, добро, ранок, мир, війна,холод, ніч, день,південь, північ, зло,спека.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
радість - рад, закінчення нульове сухий - сух, закінчення - ий добро - добр, закінчення о ранок - ран, закінчення нульове мир - мир, закінчення нульове війна - вій, закінчення а холод  - холод, закінчення нульове, ніч - ніч, закінчення нульове день - день, закінчення нульове південь - день, закінчення нульове північ - ніч, закінчення нульве, зло - зл, закінчення о спека - пек, закінчення а