Позначте мовні звороти, які вживаються у тексті заяви: Выберите один или несколько ответов: a. випробний термін b. без збереження заробітної плати c. ставити в обов’язок d. діяти на підставі e. до заяви додаю f. протягом року

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна  відповідь  :                                                                                               1)  b ;                                                                                                                 2) e ;                                                                                                                  3) f .