Позначте словосполучення, які вживаються у текстах наукового стилю: Выберите один или несколько ответов: a. стилістична диференціація b. функціональне призначення c. завдавати збитків d. буйно-цвітна весна e. тьмяний місяць f. ...

Позначте словосполучення, які вживаються у текстах наукового стилю: Выберите один или несколько ответов: a. стилістична диференціація b. функціональне призначення c. завдавати збитків d. буйно-цвітна весна e. тьмяний місяць f. діагностична функція
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
діагностична функція, функціональне призначення
Гость
   правильна   відповідь  :                                                                                      1)  f  ;                                                                                                                  2)  b ;                                                                                                              3)  a ;