Позначте правильні твердження знаком «+», а неправильні «-»: Пилкові зерна утворюються в пиляку. Маточка складається з приймочки та стовпчика; Сім’ядолі – це перші зародкові стеблинки. Доповніть речення: Виокремлюють такі зони ...

Позначте правильні твердження знаком «+», а неправильні «-»: Пилкові зерна утворюються в пиляку. Маточка складається з приймочки та стовпчика; Сім’ядолі – це перші зародкові стеблинки. Доповніть речення: Виокремлюють такі зони кореня:__________________________________________________________________________________________________________________________________________________. Зона _______________________покрита кореневими волосками й забезпечує надходження ______________________і мінеральних речовин у корінь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)  - (у покритонасінних, у іних в мікроспорангії)      + - ( так как еще и из завязи)       + 2)Кореневий чохлик, зона подiлу, зона розтягування, всисна зона (зона всмоктування, зона кореневих волоскiв), провiдна зона (зона бiчних коренiв), Зона всмоктування покрита кореневими волосками й забезпечує надходження води і мінеральних речовин у корінь.