Позначте причини скасування кріпацтва в Російській імперії. а) Поміщики вважали, що кріпацтво гальмує розвиток сільського господарства; б) кріпацтво гальмувало, заважало здійсненню промислового перевороту; в) кріпацтво сприяло ...

Позначте причини скасування кріпацтва в Російській імперії. а) Поміщики вважали, що кріпацтво гальмує розвиток сільського господарства; б) кріпацтво гальмувало, заважало здійсненню промислового перевороту; в) кріпацтво сприяло поширенню внутрішнього ринку; г) кріпацтво гальмувало впровадження інтенсивних форм господарювання; д) кріпацтво зумовило поразку Росії в Кримській війні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тут 2 ответа :А и Д...........