Позначте речення, як потребує редагування: А. Інформацію про надходження нових товарів можна отримати у продавця-консультанта. Б. Розпочинається сезонний розпродаж зимових пальт. В. Для капітального ремонту підійде любий матері...

Позначте речення, як потребує редагування: А. Інформацію про надходження нових товарів можна отримати у продавця-консультанта. Б. Розпочинається сезонний розпродаж зимових пальт. В. Для капітального ремонту підійде любий матеріал. Г. Нарада розпочнеться об 11 годині.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь-Б