Позначте речення з іменним складеним присудком: А. Незамінною була лоза при виготовленні ясел для худоби,кошар,кліток для домашньої живності. Б.Усміхаючись буде гордо й він,йдучи з тобою. В.Я хочу крізь сльози сміятися. Г.За ск...

Позначте речення з іменним складеним присудком: А. Незамінною була лоза при виготовленні ясел для худоби,кошар,кліток для домашньої живності. Б.Усміхаючись буде гордо й він,йдучи з тобою. В.Я хочу крізь сльози сміятися. Г.За скелями починало ясніти: світало вже. Д.Тієї давньої весни ніяк забути я не можу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я думаю, правильный ответ "А".