Позначте речення з відокремленою прикладкою: 1.Жовті калюжниці - квіти дитинства - знов нагадали щасливі літа. 2.ти - в осені захована весна 3.Ходімо в райдугу, кохана, якщо зуміємо пройти. 4.на сонці- скрипці бабиного літа ніх...

Позначте речення з відокремленою прикладкою: 1.Жовті калюжниці - квіти дитинства - знов нагадали щасливі літа. 2.ти - в осені захована весна 3.Ходімо в райдугу, кохана, якщо зуміємо пройти. 4.на сонці- скрипці бабиного літа ніхто із скрипалів ще не зіграв
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ВІДОКРЕМЛЕНА ПРИКЛАДКА ВИДІЛЯЄТЬСЯ НА ПИСЬМІ КОМАМИ АБО ТИРЕ. 1.-КВІТИ ДИТИНСТВА. 2. ТИ. 3. кохана-це звертання. 4. точно не знаю.