Позначте речення,у якому інфінітив виступає неузгодженим означенням:А.А часто хочеться закрити очі кляті,забути все і в затишку глухім кубельце звити,завести свій дім...Б.Колись у селах України парубоцтво мало звичай в ніч під ...

Позначте речення,у якому інфінітив виступає неузгодженим означенням: А.А часто хочеться закрити очі кляті,забути все і в затишку глухім кубельце звити,завести свій дім... Б.Колись у селах України парубоцтво мало звичай в ніч під Великдень розпалювати вогонь. В.З піснею легше й лихо подолати,і радість переживати. Г.Учитель навчив нас писати й читати перше слово-мати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б.Колись у селах України парубоцтво мало звичай в ніч під Великдень розпалювати вогонь. Звичай (який?) розпалювати.