Позначте так правильні ,ні неправильні 1. У цибулині відкладаються поживні речовини у соковитих лусках. 2. Кореневище має кореневий чохлик і кореневі волоски. 3. Соковиті луски у цибулини є видозміненими листками. 4. Вусики ма...

Позначте так правильні ,ні неправильні 1. У цибулині відкладаються поживні речовини у соковитих лусках. 2. Кореневище має кореневий чохлик і кореневі волоски. 3. Соковиті луски у цибулини є видозміненими листками. 4. Вусики мають повзучі стебла з видовженими міжвузіллями. 5. Стеблові бульби бувають надземними і підземними. 6. Стеблову частину цибулини називають денцем. 7. Стеблові бульби не мають бруньок. 8. Від вузлів кореневища ростуть головні і бічні корені 9. З бруньок кореневища розвиваються нові надземні пагони. 10. Видозміни пагонів допомагають рослинам пристосуватися до певних умов зростання. 11. У бульбах картоплі поживні речовини відкладаються у потовщених в стеблах. 12. Верхівкова брунька цибулини може розвиватися у надземний пагін
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эм,что тут не чего не понятно