Позначте відповідність історичних осіб до партій та громадських організацій, у яких вони брали участь. A. Ю. Романчук. 1. ТУП. Б. В. Винниченко. 2. Партія соціалістів-революціонерів. B. М. Залізняк. 3. Національно-демокр...

Позначте відповідність історичних осіб до партій та громадських організацій, у яких вони брали участь. A. Ю. Романчук. 1. ТУП. Б. В. Винниченко. 2. Партія соціалістів-революціонерів. B. М. Залізняк. 3. Національно-демократична партія. Г. М. Грушевський. 4. УСДРП.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напиши плиз на русском