Практическая №4 плиззз 9 класс очень нужно) спасите жизнь человеку) в долгу не оста

Практическая №4 плиззз 9 класс очень нужно) спасите жизнь человеку) в долгу не останусь!! ^_* 1,Оцінка небез­пеки цих умов 2,Варіант розв’язання, який ви приймаєте а)У тебе з’явилися нові знайомі однолітки, з якими ти проводиш час. Тобі цікаво з ними, але в цій компанії тобі пропонують алкоголь і цигарки. Поки що ти знаходиш привід відмо­витися від цих пропозицій б)Ти любиш спорт і займаєшся боксом. Лікарі виявили, що у тебе серйозні проблеми із сер­цем, але тобі дуже хочеться продовжувати за­няття в)Ти любиш читати або дивитися телевізор, тобі подобається малорухливий спосіб життя. Ти любиш попоїсти й робиш це дуже часто г)У тебе з’явилися знайомі, які просять тебе пе­редати тим чи іншим людям наркотики, пере­конуючи, що це — звичайне прохання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 лучше отойти либо уйти и не  общаться с такими людьми .