Правила поведінки під час смутку і печалі Срочно даю 67 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) подумати про причину поганого настрою 2) намагатись прибрати проблему 3) якщо не виходить, звернути увагу на щось інше (відволіктись) 4) Попросити поради у батьків 5) підняти собі настрій гарною музикою, фільмом, прогулянкою з друзями, тощо 6)якщо довгий час настрій залишається поганий - сходити до шкільного психолога