Правильну відмінкову форму числівника сто вісімдесят сім наведено в рядку А – Р. в. ста вісімдесяти семи Б – Д. в. сто вісімдесяти семи В – 3. в. ста вісімдесят сім Г – О. в. ста вісімдесятьма сіма Д – М. в. (у) сто вісімдесяти...

Правильну відмінкову форму числівника сто вісімдесят сім наведено в рядку А – Р. в. ста вісімдесяти семи Б – Д. в. сто вісімдесяти семи В – 3. в. ста вісімдесят сім Г – О. в. ста вісімдесятьма сіма Д – М. в. (у) сто вісімдесяти семи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А)Р. в. ста вісімдесяти семи