Правий ланцюг фрагмента має таку структуру :Т А Т Т Ц Т Т Т Т Т Г Т Г ГАЦГ Вкажіть структуру відповідної частини молекули білка,що синтезується за участю лівого ланцюга ДНК.А як зміниться структура білка що синтезується, якщо в...

Правий ланцюг фрагмента має таку структуру :Т А Т Т Ц Т Т Т Т Т Г Т Г ГАЦГ  Вкажіть структуру відповідної частини молекули білка,що синтезується за участю лівого ланцюга ДНК.А як зміниться структура білка що синтезується, якщо в правому ланцюзі ДНК під впливом хімічних факторів випадає одинадцятий нуклеотид ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   А Т А А Г А А А А А Ц А Ц Ц Т Г Ц