ПРАВОЗНАВСТВОПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!! МНОГО БАЛОВ!!!!!!"Власник мотоцикла відмовився надати його для того, щоб відвезти до лікарні людину, яка потрапила в аварію. Юнаки мотоцикл відібрали силою, проте повернули його власникові то...

ПРАВОЗНАВСТВО ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!! МНОГО БАЛОВ!!!!!! "Власник мотоцикла відмовився надати його для того, щоб відвезти до лікарні людину, яка потрапила в аварію. Юнаки мотоцикл відібрали силою, проте повернули його власникові того ж дня." Визначте, чи настає відповідальність у наведеній ситуації.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Статья 166 .Неправомерное завладение автомобилем или иным транспортным средством БЕЗ ЦЕЛИ ХИЩЕНИЯ.