ПРЕДЛОЖЕНИЯ СО СЛОВАМИ TO GET ON, TO BE OVER, FAMOUS, IMPORTANT

Гость
To get on dress or trousers. To be over for classes.  Kate' s. famose athlet is... My important school subject is Maths.