Представьте, что вам нужно взять интервью у известной личности. Заполните планер (хотя-бы 1 вопрос) Заранее спасибо:)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hello! Filip! Can I ask you some questions?-Hi! ok. Ask.-Are you happy now? Do you want to change anything in your life?-I am happy. of course. The only thing that I want to change - to have more time for my family.-How much time do you spend now with you family?- only one - two days a week. I have concerts almost in all Russia.-Do you have some new song?-Yes, I have. Soon You will hear it.-It is great!-sorry. I must come.-thank you for your answers.