Представьте, что вы находитесь в отпуске.Напишите письмо Вашему другу и расскажите им об этом. Dear__________, My Mum and I are having_____________________________________________________________.Yesterday_________________...

Представьте, что вы находитесь в отпуске.Напишите письмо Вашему другу и расскажите им об этом. Dear__________, My Mum and I are having_____________________________________________________________.Yesterday________________________________________________________________. Tomorrow_____________________________________________________________.Lots of love,___________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear love,my Mum and I are having the London.Yesterday we go to the park.Tomorrow we go to the cinema.Lost of love,friend.