Представьте себя на месте Роба Маквизарда . ответьте на эти вопросы и предложения , используя выражения Sure /Thank you / 1) You can call me Anna 2) Can I call you Rob ? 3) Can my husband take your bags ? 4)You can sid down he...

Представьте себя на месте Роба Маквизарда . ответьте на эти вопросы и предложения , используя выражения Sure /Thank you / 1) You can call me Anna 2) Can I call you Rob ? 3) Can my husband take your bags ? 4)You can sid down here . 5) You can phone your mother . 6) Misha can show you your 7) I can cook English food for you . 8) Can we take you for a walk ? 9) We can go to the cihema . Пожалуйста у меня егэ не здат то мне ........
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) You can call me Anna Thank you  2) Can I call you Rob ? Sure  3) Can my husband take your bags ?  Sure  4)You can sit down here . Thank you 5) You can phone your mother . Thank you 6) Misha can show you your Thank you 7) I can cook English food for you . Thank you 8) Can we take you for a walk ? Sure  9) We can go to the cihema .  Thank you