Преведите предложения на казахский язык.Срочноо!!!!1)Кабинет математики на 3 этаже.2)Урок казахского языка в 6 кабинете.3) В нашей школе столовая на 1 этаже.4)Я живу в 9 квартире.5)Я живу на 4 этаже.

Преведите предложения на казахский язык.Срочноо!!!! 1)Кабинет математики на 3 этаже. 2)Урок казахского языка в 6 кабинете. 3) В нашей школе столовая на 1 этаже. 4)Я живу в 9 квартире. 5)Я живу на 4 этаже.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Математика кабинеті үшінші катарда.Қазақ тілі сабағы 6 кабинетте. Біздін мектепте асхана бірінші кабатта.
Гость
1)Математика кабинеті үшінші қабатта 2)Қазақ тілі сабағы алтыншы кабинетте 3)Біздің мектебімізде асxана бірінші қабатта 4)Мен тоғызыншы пәтерде тұрамын 5)Мен төртінші қабатта тұрамын.