. При передачі даних мережею: Виберіть декількаиз 6 варіантів відповідей 1) Вся інформація передається одним файлом 2) Пакети можуть передаватися лише одним шляхом 3) повідомлення ділять на невеличкі порції - пакети 4) Пакети п...

. При передачі даних мережею: Виберіть декількаиз 6 варіантів відповідей 1) Вся інформація передається одним файлом 2) Пакети можуть передаватися лише одним шляхом 3) повідомлення ділять на невеличкі порції - пакети 4) Пакети послідовно передаються по мережі 5) Пакети можуть передаватися різними шляхами 6) Пакети одночасно передаються по мережі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3, 4 и ещё либо 2, либо 5