При взємоадії 90 грам металу третьой групиз хлоридною кислотой утворилось 112 літрів водню. Визначте метал

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мета: сформувати уявлення про особливості взаємодії кислот з основами, сформувати поняття нейтралізації та визначити її сутність як реакції обміну, розвивати вміння складати формули солей, записувати рівняння хімічних реакцій, виховувати бережне ставлення до власного здоров’я