Причинами уродженої сліпоти можуть бути аномалії кртшталика та рогівки ока. Ці ан

Причинами уродженої сліпоти можуть бути аномалії кртшталика та рогівки ока. Ці аномалії передаются як рецесивні ознаки. А. Яка ймовірність народження сліпої дитини в сім'ї, в який батько сліпий внаслідок аномалії кртшталика, а мати - внаслідок аномалії рогівки, за другим геном вони нормальні та гомозиготні? В. Яка вірогідність народження сліпої дитини в сім'ї, де батько та мати здорові, але гетерозиготні за генами аномалії кртшталика та рогівки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не понимать по украински