Причини існування виштовхувальної сили.Ответьте пожалуйста!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Закон Архімеда. Природа сили, що виштовхує Існування гідростатичного тиску призводить до того, що на будь-яке тіло, що знаходиться в рідині або газі, діє виштовхуюча сила. Вперше значення цієї сили в рідинах визначив на досвіді Архімед. Закон Архімеда формулюється так: на тіло, занурене в рідину або газ, діє виштовхуюча сила, рівна вазі тієї кількості рідини або газу, яке витіснене зануреної частиною тіла.(Необхідно пам'ятати, що закон Архімеда справедливий тільки при наявності тяжкості. В умовах невагомості він не виконується.)На використанні дії сили Архімеда в газах засновано повітроплавання - польоти дирижаблів, аеростатів і т. п.