«Ось так завжди», - важко зітхнула бабуся.Іван сказав: «Давайте швидко приберемо клас і підемо в парк!»
«Тут треба було повернути наліво», - сказала пасажирка водієві
Дівчинка крикнула в розпачі: «Все одно у мене буде собака!» - І втекла в сльозах.
«Мало приготувати смачну їжу, - сказав шеф-кухар. - Її потрібно ще правильно подати ».
Учитель здивовано підняв очі: «Ти як з такими позначками надходити будеш?»