Придумать 7 предложений (не сложных для 5 класса) в Present Perfect Со словами just, already, never, ever, recently, lately, yet. (P.S заранее спасибо :)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I has old bike yet Already I gone to the park
Гость
I have just watch this film I have never seen it before I already do it I don't finish it yet Do you ever try it? I already do all my work I recently do it