Придумать диалог на украинском языке на тему прогулка с другом в выходной день.подчеркнуть диеслова,обозначить их час

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, Друже! -Привіт. -Як Пройшли весняні канікули? -Канікули Були дуже веселими і цікавими, а у тебе? -У Мене теж, а що ти робив (а) під час канікул? -Я Грав (лась) з друзями, катався (лась) на роликах, велосипеді, скейті і не забував (а) про домашнє завдання. -У Тебе дійсно були цікаві канікули, а я з батьками вирушили в Карпати, у мене теж дуже багато вражень! -Дуже Добре, Карпати це дуже гарне місце відпочинку. -Це Правда. -Прощавай. -До Зустрічі.