Придумать кінцівку Колись,давним-давно,росли величезни ліси заячого холодку...Тепер же заячий холодок лиш подекуди в лісі....Хтозна,звідкіля приблудився до Золотого бору каплоухий Заець.І такий же задавака та нахаба!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він всюди лізить і всім заважає.Але ось він зрозумів що всім заважає і пройшло багато років і він став справжнім молодцем.І він одружився з багатою кролихою і жив довго і щасливо!