Придумать предложение и написать общий и специальные вопросы(why,who,what и т.д)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She has been cutting bread since 7 o`clock. 1.Has  she been cutting bread since 7 clock? 2.Has  she been cutting or buying  bread since 7 clock? 3.She has been cutting bread since 7 o`clock, hasn`t she? 4. Who has  been cutting bread since 7 o`clock? 5/ What has she been  cutting bread since 7 o`clock?